Lajmet e fundit

Kapni të gjitha lajmet, ngjarjet, përditësimet dhe frymëzimet e fundit në blogun tonë.

Edhe një produkt i ri në treg.

Edhe një produkt i ri në treg. Provoni biskotat më të shijshme që prodhohen nga produktet më kualitative dhe të shëndetshme. Molitoria tash […]

Pogaçe shtëpie me susam

Përbërsit e recetës : 2 vezë 1 peciv dhe kripë, 800 gr jogurt, 1 lugë të çajit sodë bikarbon Mielle Molitoria sipas nevojës […]

Gurabija shtëpie

Përbërësit 1 vezë 1 gotë të çajit sheqer 1 gotë të çajit sheqer i kafët 1 vanilje 125 gr gjalpë 2 gota miell […]