Rreth nesh

Qëllimi ynë është që me produktet tona të ndihmojmë që ngjarja juaj të jetë një eksperiencë e paharrueshme për mysafirët tuaj.

Konsumimi i produkteve tona në masë të gjerë, është një dëshmi tani më reale për cilësin e tyre.

0

Clients

0

Menus

0

Events

Për këtë arsye, ju duhet të provoni të gjitha këto produkte ushqimorei, të cilat gatuhen me përbërës natyral dhe me stadardet më bashkëkohore nga ekspertë të dëshmuar dhe me teknologji të fjalës së fundit.

Read more

Produktet

Frymëzohuni me produktet të preferuara. Bëni momentet tuaja më të ëmbla, shtoni patjetër biskotat më të shijshme në tryezën tuaj.

[recent_products per_page=”8″ columns=”4″ orderby=”ID” order=””]

Lajmet e fundit

Kapni të gjitha lajmet, ngjarjet, përditësimet dhe frymëzimet e fundit në blogun tonë.

Edhe një produkt i ri në treg.

Edhe një produkt i ri në treg. Provoni biskotat më të shijshme që prodhohen nga produktet më kualitative dhe të shëndetshme. Molitoria tash […]

Pogaçe shtëpie me susam

Përbërsit e recetës : 2 vezë 1 peciv dhe kripë, 800 gr jogurt, 1 lugë të çajit sodë bikarbon Mielle Molitoria sipas nevojës […]

Gurabija shtëpie

Përbërësit 1 vezë 1 gotë të çajit sheqer 1 gotë të çajit sheqer i kafët 1 vanilje 125 gr gjalpë 2 gota miell […]

Si të na gjeni

Novolan, Vushtrri+383 45 888 444info@molitoria-ks.com

Orari i punës

Monday-Friday10:00 - 18:00
Saturday10:00 - 14:00
SundayClosed